Inżynier serwisu

WALPAS SP Z O.O. jest prężnie rozwijającą się i nowoczesną firmą działającą od wielu lat w branży ochrony przeciwpożarowej, świadcząca kompleksowe usługi w obszarze inżynierii obiektów w zakresie systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, konserwacją i serwisem urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Firma zatrudnia pracowników w działach administracyjnych, projektowych i serwisowych, ponadto prowadzimy prace w zakresie wielkokubaturowych obiektów budowlanych przy montażach technicznych systemów ochrony ppoż.

Miejsce pracy: mazowieckie / Konotopa (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska

  • Montaż urządzeń technicznych w instalacjach ppoż. u klientów
  • Wykonywanie bieżących napraw (instalacje elektryczne i hydrauliczne w instalacjach ppoż.)
  • Wykonywanie prac serwisowych i montażowych
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, serwisowej
  • Współpraca z podwykonawcami

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie z zakresu budowy instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia oraz instalacji hydraulicznych ppoż,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do min. 1 kV (mile widziane)
  • Dyspozycyjność
  • Dobry stan zdrowia.
  • Zatrudnimy również absolwentów

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij swoje zgłoszenie